Bütüncül Bir Yaklaşımla Tedavi Edilemeyecek Hastalık Yoktur.

Erenköy Mahallesi, Erenköy Caddesi, Huzur Sokak, No:26 Selçuklu/KONYA

Tel: 0332 502 0888

HAKKIMIZDA

İlk-orta-lise eğitimini memleketi Konya’da, üniversite eğitimini Ege üniversitesi Tıp fakültesinde tamamladı. Doğal tedavi yöntemlerine olan merakı, kendi hastalığının tedavisi için üniversite 2. Sınıfta bitkisel tedavi uygulaması ile başladı. Üniversite eğitimi süresince usta-çırak ilişkisi şeklinde  çalışmaları devam etti.

Mecburi hizmetini Gaziantep’te 25 Aralık Devlet Hastanesi acil serviste çalışarak tamamladı.

Meslek hayatına başlaması onu modern tıp denilen  günümüz batı tıbbından daha da uzaklaşmasına sebep oldu.

Aslında esas olan vücutta ana sistemlerde unutma sorununun ve yenilenme eksikliğinin giderilmesi gerekliliğiydi. Bunu en layıkı ile yapan fıtratla uyumlu olan bitkisel tedavi merkezli doğal tedavi yöntemleriydi.

Doğal tedavi yöntemleri olan Fitoterapi, Hacamat Tedavisi, Proloterapi, PRP, Sülük Tedavisi, Ozon Tedavisi, Manyetik Alan Tedavisi, Yüksek Yoğunluklu Lazer tedavileri, Enjeksiyon Tedavileri, Kolon Hydroterapi, Chiroproctis, Manuel tedaviler ile ilgili kurs ve seminerlere katıldı.

2009 yılı itibarı ile bilimsel çerçevede profesyonel olarak fitoterapi ve diğer doğal tedavileri  uygulamaktadır. 2011-2015 yılları arasında İzmir de kendi muayenehanesinde on binlerce hastası ile beraber çalışmalarına devam etmiştir.

2015 yılı itibariyle memleketi Konya da kliniğinde hastalarına şifa vesilesi olmaya devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Erenköy Mahallesi, Erenköy Caddesi,
Huzur Sokak, No:26 Selçuklu/KONYA

Tel: 0332 502 0888

Whatsapp Telefon Konum Instagram
•••